Galeon 800 Fly

Опис Galeon 800 Fly

Завдяки багаторічному досвіду, що передається в нашій компанії з покоління в покоління, ми створили Galeon 800 FLY, який поєднує спортивний силует і вражаючу продуктивність з почуттям простору і розкоші, раніше зарезервованим тільки для мегаяхт. Тонкий дизайн, який помітний на перший погляд, виражений в м'яких лініях і закруглених структурних елементах, ми зобов'язані неперевершеним майстрам дизайну Тоні Кастро. Крім того, передова навігаційна електроніка та новітні технології, що використовуються на цій яхті четвертого покоління, забезпечують безпеку та комфорт усіх пасажирів.

Характеристики Galeon 800 Fly

  • Довжина - 25,35 м
  • Ширина - 5,80 м
  • Максимальна потужність двигунів, к.с - 
    2 по 1920
  • Екіпаж, чол.  - 18

Елементи конструкції з вуглецевого волокна дозволили збільшити поверхню верхньої палуби, тому ми можемо запропонувати там не тільки подвійне положення кермового, повністю обладнаний бар, зручну зону для прийняття сонячних ванн, чотири столи, які можуть бути адаптовані до потреб гостей, а й два окремі, величезні. На головній палубі ми можемо насолоджуватися інтер'єрами, які спонукають найкращі квартири.

Багато обладнаний камбуз з вишуканим кухонним островом привертає увагу. Поруч зі станцією подвійного керма ви можете знайти зручний диван з журнальним столиком і прямо поряд з ним величний стіл на 8 осіб. Зі смаком оформлена вітальня пропонує, окрім елегантних диванів, які спокушають вас комфортно провести на них більше часу, також незвичайно великі вікна, висувний телевізор, сучасний бар та окремий денний туалет. Кормова зона відпочинку вразить усіх, тому що вона пропонує не лише багато місць, а й багато вільного місця. Все це доповнено індивідуальною оббивкою, ручною палубою з дерева тика, зручними кріслами і дерев'яним столом. Давайте не забуватимемо про гігантську гідравлічну платформу, яка може перевозити тонну обладнання. Нижня палуба пропонує нам чотири дивовижні каюти із ванною кімнатою. Кожна ванна кімната має окрему суху зону, багато прикрашена, має доступ до природного світла і вражає деталями з нержавіючої сталі, які ми робимо самі і вдосконалюємо вручну.

Amidships - це головна каюта з величезним двоспальним ліжком у центрі та гардеробною поряд з нею. У носовій частині є VIP-каюта з вражаючим двоспальним ліжком, з якого вам не потрібно рухатися, щоб милуватися зірками вночі завдяки гігантському склінню над головою. Між VIP та головною каютою є дві гостьові каюти – кожна з двома окремими ліжками, які можна об'єднати в одну. Екіпаж оцінить комфортабельну каюту на кормі яхти, вхід до якої непомітно прихований за гостьовими диванами. Усередині є два ліжка, розділені розсувними дверима, окрема ванна кімната, шафа, міні-кухня та зручний диван з розкладним столом.


Відео огляд Galeon 800 Fly


Зовнішні фотографії Galeon 800 FlyІнтер'єр Galeon 800 Fly

Кокпіт Galeon 800 Fly

Кокпіт Galeon 800 Fly
фото Galeon 800 Fly
<< Назад