Galeon 700 Skydeck

Опис Galeon 700 Skydeck

Нова 700 SKYDECK стала наступницею однойменної яхти Galeon, відомої своїм дизайном та новаторськими рішеннями, але у них мало спільного. Майбутня модель пропонує новий підхід до розподілу простору, кілька технологічних досягнень і ще більше розкішних функцій на борту.

Вражаючий зовнішній вигляд і динамічний профіль є основними елементами філософії дизайну SKYDECK, яка дозволяє інтегрувати верхню частину без шкоди для спортивного дизайну моделі. Для додаткової функціональності доступний легкий варіант верху біміну з карбону для кращого захисту від негоди.

Пасажирам, напевно, сподобаються широкі бічні палуби, що забезпечують безпечний доступ до носової зони відпочинку, що відкривається одним натисканням кнопки. Зверніть увагу на скляний люк у даху над постом керування та великі скляні панелі по лівому та правому борту, які швидко забираються, відкриваючи весь салон. Верхня палуба обладнана двома спортивними сидіннями, барною стійкою з раковиною та великою зоною відпочинку.

Приходьте на борт 700, щоб випробувати найкращий вибір матеріалів та індивідуальні варіанти дизайну інтер'єру, ретельно оброблені найкращими та найдосвідченішими майстрами Galeon. Планування головної палуби дозволяє виділити дві окремі зони, при цьому зона відпочинку та їдальня винесені вперед. Гості гідно оцінять усамітнення подвійних сходів, що ведуть до двох окремих спальних зон внизу. На вас чекають чотири каюти і три ванні кімнати, все з достатнім простором для голови та великою кількістю місця для зберігання речей.

Відео огляд Galeon 700 Skydeck


Зовнішні фотографії


Фото інтер'єруПланування приміщень

<< Назад