Galeon 375 GTO

Опис Galeon 375 GTO

Цей багатофункціональний човен привертає увагу, застосовуючи дизайнерські підказки від четвертого покоління яхт Galeon, але при цьому додаючи до суміші трохи смаку GTO. Завдяки низькому профілю, ідеальним пропорціям та спортивним акцентам він обов'язково виділиться у будь-якій марині. Розроблений спільно з Tony Castro Design Studio, 375 використовує багаторічний досвід та інновації Galeon у дійсно визначній моделі, яка приєднається до лінійки GTO у 2022 році. Швидкий погляд на приголомшливий вигляд показує три області, які борються за увагу. По-перше, ми застосували дивовижний двокомпонентний люк на даху над станцією керма.

Характеристики Galeon 375 GTO

  • Довжина загальна, м. - 11,50
  • Ширина з балконами, м - 5,25
  • Осадка (корпус), м. - 1,1
  • Вага, кг. - 9935
  • Двигуни максимум, л.с. - 3 по 450
  • Екіпаж, чел. - 12

Попереду другий сюрприз приходить у вигляді великої U-подібної зони відпочинку з узголів'ями, яка швидко перетворюється на належну сонячну палубу та вміщує шістьох пасажирів. Нарешті, ми маємо зону кабіни з розкладними платформами і правим бортом, які створюють балкони, розширюючи корисний простір, коли човен нерухомий.

375 GTO піклується про капітана, дозволяючи відкривати не тільки люк на даху, а й бічні вікна порту та правого борту для кращої вентиляції та відчуття швидкості. Двоколірна рульова консоль може бути оснащена потрійними екранами для моніторингу продуктивності, навігації та пошуку риби одночасно, в той час як сидіння та колесо регулюються електрично – розумно!

Виберіть віртуальну якірну систему GPS, щоб легко утримувати яхту в потрібному положенні та опцію стикування джойстика для додаткової зручності. Потужна система об'ємного звучання та освітлення настрою як у кабіні, так і під водою обов'язково створять атмосферу навколишнього середовища на борту. Навпроти головної зони відпочинку мокрий камбуз розташований у порту та оснащений льодогенератором, грилем, холодильником та додатковим місцем для зберігання. 32-дюймовий телевізор, що спливає, - це бажаний варіант для вечірніх розваг.

Геніальна модульна конструкція дозволяє створювати три різні конфігурації корму залежно від призначення човна. Варіант сонячної палуби пропонує відмінний простір для відпочинку для прийняття сонячних ванн та покриває двигуни для більш елегантного дизайну з L-подібним диваном, зверненим уперед. Для максимального простору на палубі виберіть класичне налаштування дивана з можливістю повороту в будь-якому напрямку і посуньте диван вперед для легкого доступу до двигуна. Нарешті, 375 може бути адаптований для власників з пристрастю до риболовлі, де може бути встановлена ​​консоль з аераторами, в комплекті з тримачами вудок, складними сидіннями і складськими приміщеннями.

Нижче на гостей чекають повнорозмірний салон із носовою зоною відпочинку. Для ночівлі доступні чотири причали завдяки передній і гостьовій зоні, що трансформується, розташованої в центрі. Власники можуть вибрати між додатковим майданчиком для зберігання в салоні або компактним камбузом, оснащеним плитою, холодильником та раковиною – ідеально підходить для тривалих поїздок. Функціональна ванна кімната має окрему голову та душ з висотою стоячи, все яскраво освітлено завдяки неймовірному, негабаритному вікну.


Зовнішні фотографії Galeon 375 GTO

Galeon 375 GTO
Galeon 375 GTO киев


Кокпіт

Galeon 375 GTO купить Galeon 375 GTO цена


Внутрішні фотографії Galeon 375 GTO

Galeon 375 GTO фото Galeon 375 GTO стоимость


Фото з виставки в Каннах 2022

Galeon 375 GTO фото Galeon 375 GTO стоимость
Galeon 375 GTO стоимость Galeon 375 GTO стоимость
Galeon 375 GTO фото Galeon 375 GTO фото
Galeon 375 GTO фото Galeon 375 GTO стоимость
Galeon 375 GTO фото Galeon 375 GTO стоимость

<< Назад