Galia 520 Sundeck

Опис Galia 520 Sundeck

Елегантний економічний круїзер Galia 520 Sundeck з максимальними можливостями для засмаги, мінімальна осадка.

Досить навіть 85-сильного мотора для впевненого глісирування, можливий широкий вибір кольорів корпусу і м'яких меблів.

Характеристики Galia 520 Sundeck

  • довжина - 5,20 м
  • ширина - 2,10 м
  • осадка - 0,35 м
  • об'єм паливного бака - 100 літрів
  • екіпаж - 6 осіб


Фотографії Galia 520 Sundeck

Купити моторний човен Galia 520 Sundeck купити
човен Galia 520 Sundeck моторний човен купити
Galia 520 Sundeck характерісткі Galia 520 Sundeck дивитися фото


Відпочинок на воді для вас тепер обов'язково буде комфортним, а емоції - тільки позитивними, якщо ви вирішили купити моторний човен. Купуючи цей вельми популярний в наші дні транспортний засіб, ви повинні визначити для себе кілька необхідних моментів: яка мета використання човна і який бюджет ви маєте для цього придбання.
Почнемо з того, що основною причиною, по якій зазвичай хочуть купити моторний човен, є приємне проведення часу. Далі це поняття кожен починає розкривати по-своєму. Для декого човен - це романтична прогулянка з дівчиною, для інших - відпочинок з сім'єю, а для третіх - рибалка. Для кожної з цих цілей можна купити моторний човен моделі, яка зможе максимально задовольнити всі вимоги.
Якщо ви хочете здивувати свою половинку запаморочливою романтичною прогулянкою, тоді вам цілком підійде відкритий човен: швидкість ковзання по воді на кшталт відчуття польоту. Якщо ж говорити про те, щоб купити моторний човен для всієї родини, то варто особливу увагу звернути на каютні човни. Вони чудово підійдуть для відпочинку та ігор дітей жарким літом. Звичайно ж, не варто забувати, що прогулянки в розпал дня під палючим сонцем можуть бути небезпечними для здоров'я, тому віддайте перевагу ранковому або вечірньому сімейному відпочинку. Моточовни для риболовлі - теж непоганий варіант, але даний вид човнів дещо відрізняється від звичайних своєю конструкцією.
Купити моторний човен для найрізноманітніших цілей ви завжди можете у нас.

Наша компанія може запропонувати різні типи і моделі моточовнів від кращих виробників Європи. Ми гарантуємо вам те, що ви залишитеся задоволені.
Купити моторний човен - значить відчути свободу польоту по водній гладі. Компанія «Тріо» допоможе вам знайти крила.

<< Назад