Головна

Приватне підприємство Тріо з 2001 року є ексклюзівнім представником в Україні таких торгових марок як Galeon і Galia - під такими брендами випускає моторні катери, човни і представницькі моторні яхти польська верф з однойменною назвою, яка перебуває в Гданську. Верф почала випуск продукції в далекому 1983 році, і на даний момент є одним з найбільших приватних виробників моторних яхт в Європі, володіючи дилерською мережею від Китаю до ПАР і США, не кажучи про Європу, де її продукцію пропонують близько 40 дилерів від Норвегії до Ізраїлю і від Майорки до Омська.

Каталог човнів, катерів, яхт торгової марки Galia


GALIA

Открытая лодка Galia 440
Відкритий човен
Galia 440
Открытая лодка Galia 520 Open
Відкритий човен
Galia 520 Open
Открытая лодка Galia 520 Sundeck
Відкритий човен
Galia 520 Sundeck


Каютная лодка Galia 525 Cruiser
Відкритий човен
Galia 525 Cruiser
Открытая лодка Galia 570 Open
Відкритий човен
Galia 570 Open
Открытая лодка Galia 570 Sundeck
Каютний човен
Galia 570 Sundeck


Многофункциональный катер Galia 600 Hardtop
Багатофункціональний катер
Galia 600 Hardtop
Открытая лодка Galia 630 Sundeck
Каютний човен
Galia 630 Sundeck
Открытая лодка Galia 630 Open
Відкритий човен
Galia 630 Open


Многофункциональный катер Galia 660 Hardtop
Багатофункціональний катер
Galia 660 Hardtop

Многофункциональный катер Galia 670 Mc
Багатофункціональний катер
Galia 670 Mc
Каютная лодка Galia 700 Sundeck
Каютний човен
Galia 700 SundeckМногофункциональный катер Galia 750 HT
Багатофункціональний катер
Galia 750 HT

Многофункциональный катер Galia 770
Багатофункціональний катер
Galia 770


За 14 років співпраці з верф'ю компанія Тріо поставила на ринок України близько 150 моторних яхт, катерів і човнів виробництва "Galeon" різних модифікацій.

Надзвичайно широкий модельний ряд плавзасобів, що випускається верф'ю, дозволяє задовольнити попит в найширших сегментах-від маленьких човнів довжиною до 5 метрів до люксових яхт довжиною в 25 метрів і більше.

У 2002 році верф розділила свою лінійку на два сегменти, привласнила сегменту невеликих човнів бренд Galia, а катери великих розмірів залишилися брендом Galeon.

Близькість виробничої бази і досить проста логістика дозволяють компанії оперативно реагувати на запити покупців і поставляти продукцію в найкоротші терміни. Необхідно врахувати, що практично вся продукція Galeon виготовляється за попереднім замовленням.

Останні 15 років постачальником сировини для верфі є один з найдорожчих і відповідно, високоякісних виробників поліефірних смол і гелькоата в Європі - англійська компанія Scott Buder, також поставляє аналогічну продукцію в такі компанії, як Princess та інші.

Постачальник силових агрегатів - Volvo-Penta, Man, Caterpiller, MTU.

Основний постачальник навігаційного обладнання Raymarine.

Компанія Тріо робить повне технічне і сервісне обслуговування своєї продукції, як гарантійне, так і післягарантійне.

Термін виготовлення яхти залежить від її розміру (чим більше яхта, тим більше часу на її виготовлення) а також від терміну замовлення. Восени і взимку він коротше, навесні і на початку літа, відповідно, довше. Певна кількість невеликих човнів Galia завжди знаходиться на складі в Україні.

Покупець зможе вибрати оптимальний для себе тип реєстрації яхти-будь то митне очищення під прапор України або оформлення під офшорну юрисдикцію.