Galeon 400 Fly

Опис Galeon 400 Fly

Galeon 400 FLY приєдналася до сімейства яхт четвертого покоління як одна з найменших моделей, яка пропонує інноваційний пляжний режим. Яхта була розроблена, щоб запропонувати найвищий рівень маневреності та стабільності під час плавання. Інтер’єр доступний у кількох можливих сучасних варіантах, з додатковими опціями, доступними за запитом.

Динамічна форма яхти є чітким продовженням характерного дизайну Galeon, з великими вікнами, що зливаються з формою корпусу під гострими кутами. На верхню палубу можна піднятися по зручних сходах. Флайбридж, розважальний центр яхти, надає міні-бар і штурвал у розпорядження гостей і екіпажу. Він також оснащений столиком і диваном, які можна легко перетворити на зону для прийняття сонячних ванн.

Під палубою гості знайдуть дві повнорозмірні каюти, одна з яких, каюта власника, розташована в кормовій частині. Дві окремі ванні кімнати забезпечують додатковий комфорт для гостей. Усі каюти мають повний зріст і пропонують додатковий простір для зберігання, що ідеально підходить для тривалих круїзів.

Кормовий кокпіт забезпечує функціональний і добре спланований простір, а диван і стіл можна перетворити на сонячну веранду. Передня кабіна — це місце для відпочинку з великим матрацом для засмаги. Стандартна версія яхти оснащена подвійними двигунами Volvo Penta.


Відео огляд Galeon 400 Fly


Зовнішні фотографії Galeon 400 Fly
Кокпіт та флайбридж


Інтер'єр Laty Grey


Планування приміщень


<< Назад