Galeon 450 HTs

Опис Galeon 450 HTS

Яскравий екстер’єр підкреслюється скляним дахом на всю довжину, що робить інтер’єр яскравішим і надає цій моделі дуже спортивний вигляд. Коли звис флайбриджа зник, зона кабіни може насолоджуватися сонцем із засунутим дахом targa.

Впізнаваний дизайн із великими вікнами та динамічними елементами відзначає четверте покоління яхт Galeon у співпраці зі студією Tony Castro Design Studio з упором на практичність та універсальність. Ідеальні пропорції та покращене керування жорстким дахом обов’язково сподобаються вимогливим власникам яхт. На головній палубі є дві окремі зони для відпочинку з носовою частиною, доступною через розсувні двері по правому борту поруч із штурвалом. Гості можуть підперти складаний біміні та сидіння, спрямоване спереду, для додаткового захисту від негоди. Кабіна дозволяє здійснювати посадку з усіх боків завдяки повнорозмірній гідравлічній кормовій платформі та пляжному режиму з напівзаскленими панелями. Опуститись  з обох боків, щоб збільшити корисний простір під час швартування та запросити своїх гостей на такі заходи, як дайвінг, риболовля чи сонячні ванни – захоплююче! Платформа гідравлічна  функціонує як підйомник для всіх ваших водних іграшок і забезпечує легкий доступ до зони гриля, яка дивиться на корму.

450 HTC БУЛО РОЗРОБЛЕНО ЗА ВАРІАНТОМ FLYBRIDGE І МАЄ БІЛЬШІСТЬ ЇЇ УНІКАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, ЩО ДОХОДИТЬСЯ ДО ІННОВАЦІЙ ТА РОЗПОДІЛУ ПРОСТОРУ, ПРОПОНУЮЧИ ВОДНО СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН.

Всередині можна знайти класичне планування з перенесеною назад зоною відпочинку, відділеною від кабіни лише розсувними скляними дверима. Камбуз і рульовий пост висунуті вперед, каюти розташовані на нижній палубі. Приміщення внизу стильно вміщує чотирьох пасажирів, оскільки і капітан у середній частині, і передній VIP пропонують значний об’єм і простір для зберігання. Для великих груп доступне планування з трьох кают з двоярусними ліжками. Обидві ванні кімнати внизу оснащені верхньою кабіною та душем із висотою стояння. Різноманітність розкішних оздоблень і вичерпний список додаткового обладнання дозволяють повністю налаштувати і, безсумнівно, приваблять ентузіастів флайбриджу, готових до значного вдосконалення в порівнянні з галузевими стандартами в цьому сегменті.
Відео огляд Galeon 450 HTSЗовнішні фотографії Galeon 450 HTS

Galeon 450 HTC
Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC
Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC
Galeon 450 HTC


Інтер'єр двохкаютної версії Galeon 450 HTS

Galeon 450 HTC Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC Galeon 450 HTC

Galeon 450 HTC Galeon 450 HTC

<< Назад