Galeon 510

Опис Galeon 510

Польська компанія Galeon продовжує розширювати модельний ряд за допомогою абсолютно новаторських підходів до розробки нових моделей.

Цього разу в лінію запускаються одразу дві модифікації, створені на основі абсолютно нового корпусу завдовжки 16 метрів та шириною 4,45-класичний флайбридж та елегантний хардтоп. Розглянемо їх детальніше... Стандартні три спальні каюти і два роздільні санвузли в кожній з моделей, на перший погляд ніяким новаторством не блищать, але щодо компонування кокпіту.. тут на нас чекають сюрпризи. Сама ідея відкидних фрагментів бортів не нова, ми могли бачити цю технічну новацію на багатометрових яхтах. Але там убік відкидався невеликий відносно загальної довжини балкончик.

Поляки ж вирішили не розмінюватися на дрібниці і сконструювали відкидні фрагменти бортів довжиною чи не в третину яхти! Причому, синхронне відкидання обох частин перетворює кокпіт на солідний майданчик для відпочинку з міні баром та іншими неймовірними зручностями. Одночасно з "розкриттям" бортів ви можете розсунути скляні бічні частини корпусу і вийде просто неймовірний простір для проведення веселої компанії. Але це ще не все! Аналогічні сюрпризи на нас чекають і у вирішенні кормового дивана. Тут є кілька варіантів. Якщо вам критична окрема каюта капітана, то ви просто отримаєте диван-трансформер, що розкладається на всі боки, а також елегантний столик, що висувається з нього. В іншому варіанті ви зможете натисканням кнопки розвертати за годинниковою стрілкою весь кормовий куточок відпочинку, і милуватися красою пейзажів, ніби ви сидите на лавці найрозкішнішою набережною. В обробці, як і раніше, є можливість вибору інтер'єрів із семи різних порід дерева та безлічі оббивних матеріалів. Силові установки на вибіркова система або економічний привід IPS.

Яхта буде доступна для замовлень з осені 2015 року, перший тест драйв для преси-травень 2015

Характеристики Galeon 510

  • довжина - 16,2 м
  • ширина - 4,40/6,00 з балконами
  • осадка - 1,00 м
  • паливний бак - 1800 л
  • бак прісної води - 650 літрів
  • суха вага - 23 000 кг
  • максимальна потужність двигунів - 2 по 800 к.с.
  • пасажиромісткість - 12
  • категорія плавання - В


Відео огляд Galeon 510 Skydeck


Фотографії Galeon 510 Sky deck

Моторная лодка Galeon 510 Sky deck Моторная лодка Galeon 510 Sky deck фото
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck купить Моторная лодка Galeon 510 Sky deck цена
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck продажа Моторная лодка Galeon 510 Sky deck заказать
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck Моторная лодка Galeon 510 Sky deck Украина
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck фото интерьер
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck описание
Моторная лодка Galeon 510 Sky deck купить в Украине Моторная лодка Galeon 510 Sky deck стоимость

<< Назад